HUMPPILA - JOKIOINEN -FORSSA

 B11C21A3C23B13C25A5C27B15C29A7B17
HUMPPILA......10.20...11.50...13.10...14.40...16.0017.05
Kermala x)......10.24...11.54...13.14...14.44...16.0417.09
Palomäki x)......10.29...11.59...13.19...14.49...16.0917.14
Santavaihde x)......10.31...12.01...13.21...14.51...16.1117.16
Vuorela x)......10.36...12.06...13.26...14.56...16.1617.21
MINKIÖ ←......10.44...12.14...13.34...15.04...16.2417.29
MINKIÖ →10.0010.1511.1011.2512.4513.0014.0515.0015.2516.2016.35...
Salminen x)10.05
11.1511.3012.5013.0514.1015.0515.3016.2516.40...
Raemäki x)10.09
11.1911.3412.5413.0914.1415.0915.3416.2916.44...
Kirkkotie x)10.15
11.2511.4013.0013.1514.2015.1515.4016.3516.50...
JOKIOINEN10.1910.3011.2911.4413.0413.1914.2415.1915.4416.3916.52...
linja-autoyhteys Forssaan
JOKIOINEN...10.35...11.45...13.2514.3015.2516.00..16.57...
FORSSA las...10.55...12.05...13.4514.5015.4516.20...17.20...

FORSSA - JOKIOINEN - HUMPPILA

FORSSA las...9.5510.1511.10...12.50...13.55...15.3516.25...
JOKIOINEN...10.1510.3511.30...13.10...14.15...15.5516.45...
 A2B12C22A4C24B14C26A6C28B16C30A8
JOKIOINEN...10.3010.5011.4512.1013.2013.4514.4015.4516.0016.5217.00
Kirkkotie x)...10.3310.5311.4812.1313.2313.4814.4315.4816.03
17.03
Raemäki x)...10.3810.5811.5312.1813.2813.5314.4815.5316.08
17.08
Salminen x)...10.4211.0211.5712.2213.3213.5714.5215.5716.12
17.12
MINKIÖ ←...10.4811.0812.0312.2813.3814.0314.5816.0316.1817.0717.17
MINKIÖ →9.4511.05...12.25...14.00...15.20...16.27......
Vuorela x)9.5111.11...12.31...14.06...15.26...16.33......
Santavaihde x)9.5611.16...12.36...14.11...15.31...16.38......
Palomäki x)9.5811.18...12.38...14.13...15.33...16.40......
Kermala x)10.0511.25...12.45...14.20...15.40...16.47......
HUMPPILA10.1111.31...12.51...14.26...15.46...16.53......
  • X) juna pysähtyy tarvittaessa seisakkeilla. Näytä veturille pusähtymismerkki kädelläsi noustessasi junaan ja ilmoitta junan konduktöörille, mikäli haluat jäädä junasta jollain seisaakkeella.